Fautua mai se tusitusiga e sili atu

Igilisi

${count} of ${total} quizzes shown

O fea e faaali ai

Said to screen readers on the page where people find a quiz when more quizzes are loaded or found, e.g. “48 of 312 quizzes shown”; ${count} is how many are shown and ${total} how many there are; the plural form follows ${total}

I Tjaz nei

O loʻo faaali le ${count} mai le ${total} suʻega

Tusi e pei ona e fai atu ai, ina ia fetaui ma le mea e faaali ai.

Tuu nei mea e pei lava ona i ai, i le mea e manaomia ai e lau gagana:

  • ${count}
  • ${total}

O lenei ituaiga o le tusitusiga e faaaoga ma numera e pei o 0, 2, 3, 4, 5.

Le foliga pe a faitau:

O loʻo faaali le ${count} mai le ${total} suʻega

Toe foi i tusitusiga

Please turn on JavaScript